Arcadia Quest    

Alert:

This article was created by -.
Difficulty is .
Recommended level is 5000.
Added: 2016-02-19 12:06:19


Nagroda: Dostęp do Arcadia City, 2x Ivory Bone
Wymagania: Vengoth Quest, 5k level, sPromo, Magician Hat

Zacznę od tego, gdzie zdobyć Magician Hat. Wiele osób jednak nie wiem gdzie jest. Najpierw idziemy na tzw. "zwykłe expowiska" i idziemy na północ, aż dojdziemy do niewielkiej plaży, następnie wchodzimy do wody i płyniemy nadal w kierunku północnym, dopływamy do niewielkiego skrawka ziemi, na którym jest skrzynka z nagrodą, a w niej właśnie Magician Hat.

Quest zaczynamy za bramka levelową od 5k na sPromo u NPC Keryos, do którego piszemy:

  • hi / help / magician hat / have

Pojawimy się wtedy na wyspie, gdzie naszym celem jest dotarcie do Quest Chest i pokonanie wszystkiego, co stoi nam na przeszkodzie. Na początku kierujemy się na północ, aż dojdziemy do schodków, dzięki nim wychodzimy na poziom +1 i dalej kierujemy się na północ. Po drodze spotykamy takie potwory jak: Malzahar, Wolverine, Demeter, możliwe jest też spotkać Phoenixy.

Dochodzimy do rozwidlenia, idziemy w prawo bądź w lewo (bez różnicy) i pokonujemy kolejne dawki Demeterów, Wolverinów a także kilka Burning Guardów, aż dojdziemy do schodków.

Oczywiście w tej chwili schodzimy na dół, ale tam już należy zachować dużą uwagę, ponieważ jest naprawdę sporo Wolverinów, Demeterów a także jeszcze Black Hero oraz Gorlici, które dodatkowo przywołują Brandy. Niektórzy starają się przedrzeć przez wszystko i szybko dobiec do skrzynki, ale jednak ja polecam małymi krokami podchodzić i wybijać wszystkie potwory.Gdy już dojdziemy do skrzynki, to oczywiście zgarniamy z niej nagrodę i wchodzimy w teleport, który przenosi nas do Arcadia City. Od tej pory możemy tam wchodzić, kiedy tylko trzeba dzięki teleportowi na sPromo.
Back to Top