Facebook
Triss Quest    

Alert:

This article was created by -.
Difficulty is .
Recommended level is 2500.
Added: 2016-02-16 19:08:17


Nagroda: 5x ivory bones
Wymagania: sPromo, Vengoth Quest,

Questa zaczynamy na sPromo u NPC Triss (żaba taka) do którego piszemy:
hi-quests-first quest

Pierwsza misja: ("Triss: To get back my old outfit I need some things for my mixture. Give me 5 Dracolas eyes. You can get them from: Trivial Trees & Grumpy Snowmans but they really rarely drop.")

Żeby wykonać tą misję musimy dostarczyć Triss'owi 5 Dracolas Eye, które możemy zdobyć z Trivial Trees oraz Grumpy Snowmans (znajdują się na sPromo w EXP obok Grizzly Addams). Triss ostrzega nas jednak, że wypadają bardzo rzadko, co jest akurat prawdą.

Gdy już zdobędziemy 5 Dracolas Eye wracamy do Triss i rozpoczynamy rozmowę:

hi-quest-first quest-dracolas eyes

Pierwsza misja skończona, zagadujemy po drugą:
hi-second quest

Druga misja: ("Triss: Listen carefully and do not forget anything, it is really important! Find 120 blueberries. You can get from blueberry bushes. They grown in the south piece of Enigma.")

Tym razem musimy zdobyć 120 jagód. Aby zdobyć jagody wystarczy kliknać prawym przyciskiem myszki na krzak i zgarnąć je do plecaka. Triss podpowiada nam, że najłatwiej znaleźć je na południe od Enigmy.

Gdy już uzbieramy 120 sztuk wracamy do Triss i rozpoczynamy rozmowę:

hi-blueberries

Druga misja skończona, zagadujem po trzecią:
hi-third quest

Trzecia misja: ("Triss: Go to some lake and get fishes for me. They have unique meat which I really need. Give me 50 fishes.")

Triss prosi nas o złowienie dla niego 50 ryb. Ryby można zdobyć zabijając Żółwie (Tortoise & Tortoise Thornback), które znajdują się na zwykłych expowiskach, lub łowiąc je za pomocą wędki i robaków które można kupić u NPC Riona (znajduje się na północ od depo w Enigmie).

Po zdobyciu 50 ryb udajemy się do Triss i zagadujemy: 

hi-fishes

Trzecia misja skończona, rozpoczynamy czwartą:
hi-fourth quest

Czwarta misja: ("Triss: Go to Al Alartha and find the stone coal basines located in deposit. Touch the holy fire and come back to me, child!")

Triss mówi żebysmy dotknęli świętego ognia, który znajduje się w Al Alartha. Teleporty są na sPromo koło NPC John, w temple Enigma City i depo Enigma City. Udajemy się zatem do Al Alartha i idziemy na północ a następnie na zachód aż docieramy do depo. Klikamy prawym na ogień i gotowe.

Po dotknięciu świętego ognia znowu wracamy do Triss i zagadujemy:

hi - holy fire

Czwarta misja skończona, rozpoczynamy piątą misję:
hi-fifth quest

Piąta misja: ("I need an egg of the many. You can get it in the mine located in the undergrounds of deposit in Enigma. You just need a pick and find some good stones in the mine. Remember that the egg is realy hard and rare to crack.")

Triss potrzebuje egg of the many. Zdobyć je możemy w podziemnej kopalni, która mieści się pod depo w Enigma City. Udajemy się zatem do NPC Riona po kilof i w podziemia depo Enigma City w poszukiwaniu jajka. Udeżamy kilofem w kryształy póki go nie znajdziemy.

Jak już mamy egg of the many, wracamy do Triss i piszemy:

hi-egg of the many

Piąta misja skończona, czas na kolejną:
hi-sixth quest

Szósta misja: ("Triss: I will need some breads. Could you give me 30 breads? Remember that you have to make it by yourself, it does not drop from any monster. Bake me it!")

Teraz Triss chce od nas 30 chlebów. Triss mówi, że musimy je sami upiec, ale jest też jeszcze inny sposób na ich zdobycie. Na wschód od depo w Enigma City, pod zagrodą z kurczakami jest Piwiarnia, a w niej po każdym restarcie serwera na stole pojawia się 100 chlebów.

Jeśli jednak nie uda nam się ich znaleźć, to musimy je sami upiec. Do tego potrzebujemy Scythe (a znajdziemy to w młynie na wschód od depo w Enigma City) za pomocą którego ścinamy przenicę (przykładowe pole znajduje się tam gdzie zbieraliśmy jagody), którą następnie "używamy" na młynie co daje nam mąkę. Kolejnym krokiem jest zrobionie ciasta, potrzebujemy do tego wiaderka z wodą lub koryta na ktorym używamy mąkę, następnie powstałe ciasto używamy na rozpalonym piecyku i na nim pojawi się 1 chleb. I tak 30 razy :)

Gdy już zdobyliśmy 30 chlebów, to wracamy do Triss i mu je oddajemy:

hi-breads

Szósta misja skończona, czas na misję klejną:
hi-seventh quest

Siódma misja: ("Triss: The last and the hardest quest. The witch who turned me into a frog... It was a Pandora. You need to kill her and get Santa Doll which drops from her. It is the last teddy which belonged to my daughter, Elisabeth...")

Triss przy ostatniej misji wyjaśnia nam, że wiedźma która przemieniła go w żabę to Pandora - BOSS Memsorii. I to jest naszym ostatnim zadaniem, zabić ją i zdobyć z niej Santa Doll, ponieważ to jest ostatni pluszak który należał do jej córki - Elisabeth.

Aby go zdobyć są trzy możliwości, kupić od graczy lub samemu pokonać Pandorę oraz/lub Undead Warrior. Pandorę możemy znaleźć codziennie na evencie o godzinie 17.00 UTC+1 w Venore obok statku na wieży na poziomie+2. Z kolei Undead Warrior atakuje Carlin codziennie o 22:00. Z niego również wypada Santa Doll.

Jak już posiadamy Santa Doll to wracamy do Triss i zagadujemy:

hi-santa doll

Siódma i zarazem ostatnia misja zakończona, możemy cieszyć się swoją nagrodą.
Back to Top